Кам’янчанка в складі збірної України виграла Кубок Міжнародного черліденгового союзу

Надіслав: ilona , дата: пн, 04/29/2024 - 12:20
черліденг

Національна збірна Україна виграла Кубок Міжнародного черліденгового союзу, в якому взяли участь провідні фристайл дуети світу.

Змагання проходили 28 квітня в американському Орландо. Український дует у складі майстрів спорту України міжнародного класу Анастасії Малошенко (Львів) та Єлизавети Тимофєєвої (Кам’янське, ДЮСШ№2) у запеклій боротьбі випередив дуети з Еквадору та Хорватії, які завоювали срібні та бронзові нагороди. Тренери наших дівчат Олена Козинець та Наталія Блажко.

Ще один український дует у складі бронзових призерок Кубку Світу в Сеулі Катерини Карпової та Аріни Мораренко посів четверте місце.

Нагадаємо, З 23 по 26 квітня в американському Орландо проходив чемпіонат світу з черліденгу World Cheerleading Championships. Збірна України з черліденгу, яскравий дует Анастасія Малошенко  та Єлизавета Тимофєєва, фінішували у світовій першості на 4-му місці.