Кам’янчанин Назар Брильов виборов перемогу міжнародного турніру з тхеквондо

Надіслав: ilona , дата: пн, 09/11/2023 - 09:13
п

9 вересня у Варшаві проходив міжнародний рейтинговий турнир Polish Open 2023 з тхеквондо, повідомляє kamyanske.com.ua.

Змагання зібрали сотні учасників з Італії, Франції, Румунії, Швеції, Хорватії, України та інших міст.

Кам’янське на престижному турнірі представляв вихованець ДЮСШ№4 Назар Брильов, тренера Олександра Кірпи та Кирила Ковдрі

Назар змагався серед кадетів у ваговій категорії понад 65 кг. В першому поєдинку він переміг спортсмена з Польщі, вирвався до фіналу, де отримав перемогу над спортсменом з Хорватії.

Нагадаємо, з 28 по 31 серпня Назар брав участь у чемпіонаті світу серед кадетів з тхеквондо. На жаль, кам’янчанин поступився спортсмену з Південної Кореї, проте отримав гарний досвід участі в змаганнях такого рівня. А в червні став бронзовим призером Відкритого всеукраїнського турніру класу А “Південна Пальміра” з тхеквондо ВТФ.

Став чемпіоном Європи, а також був переможцем турнірів President Cup в Стамбулі та “Bulgaria Open G2” в Софії.