семінар

Роботодавців Кам’янського запрошують на інформаційний семінар «Мікрогранти. Кредитування бізнесу»

Надіслав: ilona , дата: вт, 03/19/2024 - 16:35

20 березня фахівці Кам'янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують роботодавців міста та всіх бажаючих відвідати інформаційний семінар «Мікрогранти. Кредитування бізнесу».

До заходу запрошуються усі хто має намір відкрити власну справу, та більше дізнатись про урядову програму «єРобота» з надання мікрогрантів на розвиток або створення власного бізнесу.

Під час семінару будуть розглянуті такі питання:

Роботодавців Кам’янського запрошують до участі в онлайн-семінарі

Надіслав: ilona , дата: чт, 01/25/2024 - 10:17

Фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують роботодавців до участі в  онлайн-семінарі: «Активні програми служби зайнятості. Надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (Порядок №893). Презентація програми ментального здоров`я «Ти як?».

Запрошені спікери – представники Управління Пенсійного фонду України та Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.

Місце проведення: вул. Медична 6, 3 поверх (конференц-зал).

У Центрі зайнятості Кам’янського відбудеться семінар для військовослужбовців

Надіслав: ilona , дата: чт, 01/18/2024 - 16:25

19 січня у Кам’янській філії Дніпропетровського ОЦЗ відбудеться інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників бойових дій.

Учасникам презентують проєкт «Я-Ветеран», детально проінформують про професійне навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни; можливість отримання ваучера на навчання та гранту на створення або розвиток власного бізнесу.

Початок о 10.00.

Місце проведення: м. Кам’янське, вул. Медична, 6, каб. 201.

«Прозорість та підзвітність»: на Дніпропетровщині провели семінар із публічних закупівель

Надіслав: ilona , дата: пт, 11/03/2023 - 17:43

На Дніпропетровщині провели семінар із публічних закупівель. Запросили представників громад, підприємств державного сектору, навчальних закладів, структурних підрозділів ОВА. Учасникам розповіли про особливості роботи з електронною системою Prozorro.

Роботодавців Кам’янського запрошують на семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю

Надіслав: ilona , дата: ср, 11/01/2023 - 17:39

Фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують роботодавців на семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю.

Запрошені спікери – представники ПФУ та Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.

Роботодавців Кам'янського запрошують на онлайн-семінар з питань працевлаштування людей з інвалідністю

Надіслав: ilona , дата: чт, 09/14/2023 - 12:32

Фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують роботодавців на онлайн-захід «Інформаційний семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю».

Запрошені спікери – представники Державної податкової служби у Дніпропетровській області та Дніпропетровського обласного Фонда соціального захисту осіб з інвалідністю.

Місце проведення: вул. Медична 6, 3 поверх (конференц-зал).

Коли – 14 вересня  о 14.00

Учасники заходу мають можливість доєднатися до зустрічі онлайн.

Центр зайнятості запрошує роботодавців Кам’янського на семінар

Надіслав: ilona , дата: ср, 06/07/2023 - 12:27

Фахівці Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ запрошують роботодавців на семінар «Презентація активних програм зайнятості».

Запрошені спікери – представники ПФУ та Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.

Працедавці дізнаються про програми, які спрямовані на їх підтримку; організацію суспільно корисних та громадських робіт; реалізацію урядової програми «єРобота».

Місце проведення: вул. Медична 6, 3 поверх (конференц-зал).

Початок: 8 червня о 14.00

У Кам'янському шукачів роботи запрошують на семінар

Надіслав: ilona , дата: вт, 05/16/2023 - 14:23

Кам'янська філія Дніпропетровського обласного Центру зайнятості запрошує до участі у Інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості, який відбудеться 17 травня.

Під час зустрічі обговорюватимуться питання про умови перебування на обліку зареєстрованих осіб, про законодавство в сфері зайнятості та соціальні послуги, які надають фахівці служби зайнятості в період воєнного стану, ознайомлять з актуальними вакансіями міста. Також обговорять переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції.

Центр зайнятості Кам'янського запрошує на семінар щодо ризиків нелегальної трудової міграції

Надіслав: ilona , дата: ср, 05/10/2023 - 14:38

11 травня фахівці Кам`янської філії Дніпропетровського ОЦЗ у співпраці з ГО «Промінь Дніпро» проведуть спільний інформаційний онлайн-семінар спрямований на підвищення обізнаності клієнтів служби зайнятості щодо ризиків нелегальної трудової міграції.

Під час зустрічі обговорюватимуть:

- сучасні тенденції міграції,
- основні характеристики,
- явища і причини,
- види, причини неврегульованої міграції,
- методи вербування,
- наслідки нелегальної праці та торгівлі людьми,
- переваги легальної зайнятості.

Кам'янський центр зайнятості запрошує до участі у семінарі

Надіслав: ilona , дата: вт, 04/25/2023 - 15:00

26 квітня на базі Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості на замовлення громадської організації «Поклик честі» буде проведено семінар на тему: «Як створити громадську організацію з нуля».

Під час зустрічі засновники організації на власному досвіді розкажуть про свій шлях становлення та нададуть практичні поради для створення громадської організації.

Тренінг покликаний заохотити волонтерів створювати громадські організації та навчити залучати допомогу для більш повної допомоги потребуючим.