У Дніпропетровській області затримали продавчиню, яка шпигувала на двох напрямках

Надіслав: Margarita , дата: ср, 06/19/2024 - 07:07
шпигун

У Дніпропетровській області затримали інформаторку російської спецслужби. Вона шпигувала одразу на двох напрямках оборони українських військ. Перший – це південь Дніпропетровської області.

Там фігурантка розвідувала місця базування підрозділів ЗСУ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост СБУ.

Ще один напрямок – Запорізький.Там окупантів цікавили маршрути руху та пункти дислокації українських захисників на підступах до Дніпра.

Ворог планував використати розвіддані для прориву української оборони. Служба безпеки затримала жінку “на гарячому,” коли вона фотографувала переміщення української бронетехніки.

Фігуранткою виявилась продавчиня крамниці в одному з селищ на півдні Дніпропетровської області, яке межує з Запорізьким районом. Вона намагалася встановлювати близькі контакти з українськими військовими, щоб “втемну” випитувати потрібні відомості. Розвіддані передавала загарбникам через свою знайому, яка проживає у тимчасово окупованому Криму і має брата-командира підрозділу рашистів.

Затриманій повідомили про підозру за частиною 3 статті 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ за можливості їх ідентифікації на місцевості). Вона перебуває під вартою. Їй загрожує до 12 років тюрми.