У Дніпрі поліцейські викрили нарколабораторію

Надіслав: Margarita , дата: чт, 08/06/2026 - 07:06
наркотики

У Дніпрі правоохоронці успішно ліквідували чергову схему нелегального збуту наркотичних речовин. Налагоджений канал постачання канабісу охоплював не лише обласний центр, а й інші населені пункти Дніпропетровської області.

Як передає "Відомо" з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру, організатором наркобізнесу виявився місцевий мешканець Дніпра. Чоловік розробив детальний план дій: він закуповував канабіс великими оптовими партіями, розподіляв "товар" між спільниками та повністю координував їхню роботу.

До складу злочинного угруповання входили ще троє місцевих жителів. Вони відповідали за технічну частину бізнесу: фасували наркотичний засіб на дрібні дози та безпосередньо доставляли їх покупцям. Розрахунок за "товар" здійснювався виключно готівкою, після чого всі отримані кошти передавалися лідеру групи.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів правоохоронці вилучили фасований канабіс, чималі суми грошей, банківські картки та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.

Наразі усім чотирьом чоловікам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України — незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збут наркотичних засобів, вчинені за попередньою змовою групою осіб.