Розтрата коштів під час закупівлі електроенергії — у Павлограді підозрюють директора комунального підприємства.
За даними слідства, у 2021 році комунальне підприємство у Павлограді уклало договір на постачання електричної енергії з іншим підприємством.
Підозрюваний, як посадова особа, підписав акти виконаних робіт, у яких безпідставно завищив обсяги електроенергії, що фактично не була поставлена.
Унаслідок таких дій бюджету комунального підприємства завдано збитків на суму понад 500 тис. грн.
За процесуального керівництва Павлоградської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору комунального підприємства за фактом розтрати коштів шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України).
Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в установленому законом порядку.