Кам’янчани крали гроші з чужих карток

Надіслав: Александр Бугаев , дата: пн, 05/20/2024 - 16:13
поліція

У Кам’янському поліцейські викрили двох чоловіків, причетних до крадіжок грошей з чужих рахунків. В обох випадках підозрювані знайшли загублені картки на вулиці та свідомо викрали з них гроші.

Поліцейські встановили, що чоловіки підібрали на вулиці чужі банківські картки з безконтактною технологією проведення платежів. Зловмисники свідомо привласнили знахідку та витратили гроші з чужих рахунків замість того, щоб віднести іх до банку.

У Південному районі міста 58-річний раніше судимий чоловік майже три тижні здійснював розрахунки у супермаркетах карткою 54-річної жінки. На лівобережжі міста 36-річний містянин пішов по магазинам з карткою 71-річної жінки.

Обом фігурантам за погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою повідомили про підозру у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України та у привласненні офіційного документа з корисливих мотивів за ч.1 ст. 357 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Поліцейські закликають власників банківських карток бути більш уважними до умов зберігання та використання платіжних карток. У разі втрати картки одразу ж повідомте в банківську установу та заблокуйте можливість її використання.