![а](/sites/default/files/styles/kartinka_v_node/public/2024-04/0e236759-c00c-47d2-816d-f96c37aa16d4_13.jpg?itok=Wv7PJhsh)
Активісти ГО “Бджола” разом з “Фондом розвитку Кам’янського” передали у “Волонтерському центрі” одразу двом військовим частинам необхідну допомогу: маскувальні сітки, окопні свічки, медикаменти, та смаколики.
Також, захисникам на передову передали мотанки-оберіги та листи з побажаннями від дітей, учнів 16-го ліцею. Вся допомога відправляється воїнам, багато з яких кам’янчани, які боронять кордони нашої країни на Запорізькому напрямку.
“Продовжуємо допомагати ЗСУ та оперативно надавати необхідну допомогу. Дякуємо нашим захисникам, які захищають нас на передовій. Разом до перемоги!”- зазначили представники “Бджоли”.