До уваги кам'янчан: в Україні в працівників ТЦК не стріляють

Надіслав: slavkin1 , дата: вт, 01/16/2024 - 18:56
фейк

В Нацполіції України спростовують опубліковану сьогодні в низці російських ЗМІ інформацію про те, що громадянин стріляв в працівника ТЦК.
Щоб довести цю інформацію, росіяни обнародували відео. Там видно, як до оселі вдираються працівники поліції і ТЦК, щоб мобілізувати господаря, але у відповідь господар стріляє і чи то ранить, чи то вбиває ТЦК-шника. Нацполіція стверджує, що це – брехня.
«Відео з російських медіа нібито про постріл у працівника ТЦК – це фейк, – Нацполіція.
Під час моніторингу поліцейські виявили у російських медіа відео тривалістю дві секунди, яке описане як момент пострілу невідомої особи у працівника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки буцім-то у ході процесу вручення повісток.
В інформації зазначалось, що нібито саме Національна поліція опублікувала цей контент. 
Інформуємо, що у ході попередньої перевірки із залученням співробітників підрозділу кримінального аналізу встановлено, що вказане відео містить ознаки підробки: 
на опублікованому фрагменті відеозапису не відображено характерних ознак, притаманних пострілу з вогнепальної зброї
написи на жилеті зображуваної особи нерозбірливі, імовірно, написані іноземними літерами, а працівники ТЦК СП при виконанні службових обов'язків ходять в камуфльованому одязі та без світловідбивних жилетів
 «водяний знак» на відео – підробка під вотермарку НПУ, та не відповідає тій, якою маркується офіційне відео.
Крім того, до поліції не надходило жодних повідомлень щодо вбивства або поранення працівника ТЦК СП.
Ворог продовжує дискредитаційну кампанію, направлену на розпалювання ворожнечі в українському суспільстві шляхом розповсюдження дезінформації. 
Закликаємо не поширювати інформацію російських медіа та довіряти лише офіційним джерелам!», - йдеться в повідомленні Нацполіції.