Закохані вандали Кам’янського. Фото

Надіслав: slavkin1 , дата: нд, 09/17/2023 - 19:24
вандали

Один з героїв фільму «Чародії», казав - «що божевільний, що закоханий – це для медицини одне й те саме».

вандал 1

Так, іноді закохані вражають оточуючих дійсно божевільними вчинками. Розмалювати стіни будинків оригінальними освідченнями в коханні – не самий страшний з них.

вандал 2

Проте як не крути, але нанесення на стіни будинків різноманітних написів, малюнків відноситься до проявів хуліганства та вандалізму. Будь-який подібний напис на стіні є незаконним і його автор, навіть якщо він в такий оригінальний засіб просто хотів висловити свої почуття, може бути наказаний в адміністративному порядку і сплатити штраф.Такого закоханого «художника», якщо його спіймають під час скоєння цього «злочину», можуть оштрафують на суму від 340 до 1360 гривень. Якщо ж порушник не досягнув 16–річного віку – нести покарання він не буде. Але протокол можуть скласти на батьків чи опікунів.

вандал 4
Та хоч ці «романтичні графіті» і є незаконними, проте інколи дивлячись на них, ти мимоволі починаєш співчувати закоханому художнику. Адже інколи їхні послання об’єкту свого обожнювання виявляються зворушливими, філософськими і просто смішними. Пройти повз цей настінний живопис неможливо. Тож і ми зібрали фотодобірку подібних зізнань, якою хочемо поділитись з вами.

вандал 4
Самим поширеним є простий напис «Я тебе кохаю» з зазначенням імені своєї коханої.

серце
Іноді подібні написи супроводжуються малюнками пронизаного стрілою серця, або стилізованими зображеннями звірів та птахів (голубів,котиків).

кіт
Проте є й досить оригінальні написи.

темнота

Автор одного з них пропонував комусь літати з ним у темряві. Це дійсно досить романтичний процес. Хоча можливо напис був зроблений тоді, коли у нас відключали світло.

мільярд
А ось ще один закоханий пішов навіть ще далі і стверджуючи, що його дівчина дійсно неповторна, сміливо написав «Ти одна на сім мільярдів».