У Кам’янському розпочали перший етап будівництва меморіального комплексу на міському кладовищі

Надіслав: Александр Бугаев , дата: ср, 05/29/2024 - 18:04
мер

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Розпочали перший етап будівництва меморіального комплексу на міському кладовищі по вулиці Весняній, де проходять військові поховання загиблих Героїв. Попередньо проєкт був узгоджений з родинами загиблих, членами громадської організації «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське».

Основним елементом меморіалу стане бетонна стіна пам’яті, ніби посічена кулями та снарядами. На стіні буде напис «На захисті землі та волі», а також хрест та фігури лелек, які символізують душі полеглих воїнів. Буде облаштовано місця для відспівування та розміщення квітів і лампадок. 
В цьому році облаштуємо в одному стилі два ряди могил та надмогильних споруд, які будуть виконані з чорного граніту. Перший етап будівництва завершимо до 29 серпня – Дня пам’яті загиблих захисників України. 

В наступному році продовжимо реалізацію другого етапу, щоб створити гідно облаштоване місце, де рідні полеглих та кожен представник громади зможуть вшанувати захисників і захисниць України, які віддали своє життя за свободу і незалежність країни, - сказано в повідомленні.