Сьогодні вночі будуть чистити Кам’янське

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 01/08/2024 - 16:43
кдм

Закінчується сьогоднішній день – день, коли в Кам’янському розгулялася зимова стихія.
Незважаючи на снігопад та заметіль, комунальні служби міста не допустили колапсу на дорогах. Всі основні магістралі було розчищено, громадський транспорт працював фактично безперебійно, серйозних заторів та утруднень руху автомобілів у Кам’янському не зафіксовано. Також велись роботи по очищенню тротуарів та територій, прилеглих до різних закладів міста.
Як повідомив нам керівник Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янської міської ради Дмитро Губський, сьогодні вночі планується вивести техніку на вулиці міста з метою «чистової» розчистки доріг та посипки їх піщано-соляною сумішшю. Це дасть можливість завтра забезпечити безперебійний та безпечний рух автотранспорту  вулицями Кам’янського. В той же час комунальники звертаються до водіїв міста із закликом не залишати свої автомобілі на ніч на проїжджих частинах вулиць, щоб не створювати перешкод у роботі комунальної техніки.   
Згідно з прогнозами синоптиків, завтра опадів у Кам’янському не передбачається, але очікується доволі сильний мороз. На цей випадок у місті працює 25 пунктів незламності, де є запаси паливно-мастильних матеріалів, обігрівачів, медикаментів і всім необхідним.