Під Кам’янським розбито туристичний табір - фото

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 09/21/2023 - 14:22
Білоусов

У Кам’янському проходить зліт юних туристів-краєзнавців серед школярів міста.

табір 1
Захід приурочено до Всесвітнього дня туризму та дня туризму в Україні, він проходить на мальовничій лісовій галявині неподалік від лівобережних житлових масивів Кам’янського, де розбито справжній туристичний табір з наметами, штабом та медичним пунктом. В програмі конкурси краєзнавців,  безпекова вікторина, майстер-класи щодо проходження всіх етапів, спортивні змагання з пішохідного і велосипедного туризму, конкурсна творча програма, надання методичних рекомендацій щодо краєзнавчих досліджень (експедицій) тощо.

лінійка

Загальна кількість учасників – близько 400 школярів, змагання пройдуть сьогодні та завтра.
Сьогодні до юних туристів та педагогів завітали почесні гості – мер міста Андрій Білоусов та керівник Департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева.

відкриття

На урочистому шикування на честь відкриття зльоту учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України.

мер

Андрій Білоусов привітав школярів, подякував нашим Збройним Силам за можливість проводити такі заходи, поздоровив з сьогоднішнім Всесвітнім Днем миру і побажав успіхів у змаганнях.

педагог

Також він виконав приємну місію – вручив нагороди від влади району та міста кращим педагогам, які виховують туристів-краєзнавців.

дитина

Нагородив він і школярів, які показали найкращі досягнення у вікторині, яка вже відбулася сьогодні.

подарунок

Також Білоусов і Рева презентували юним туристам міста в особі керівника краєзнавчого центру «Горцвіт» Дмитра Котова комплект туристичного обладнання.

фотосесія 1

І, як завжди, була велика фотосесія учасників зльоту з мером міста. 

фотосесія дівчинка
Після офіційного відкриття зльоту стартували змагання, в яких, без перебільшення, переможуть всі учасники. Адже юні туристи отримують справжній запал бадьорості для подальшого навчання, море позитивних емоцій та гарного настрою, а також нових друзів по спільному хобі – туризму.

табір 2