Гороскоп на 4 березня 2024 року

Надіслав: Margarita , дата: пн, 03/04/2024 - 06:41
гороскоп

Головну небезпеку цього дня становлять люди – як сторонні, так і рідні та близькі.

Овен

Не відступайте від наміченого раніше – як професійного, так і життєвого – курсу, тактика "крок вперед і два назад" представникам вашого знака категорично не підходить завжди, а сьогодні – особливо.

Телець

Спілкуватися сьогодні – звісно, якщо таке буде можливим – бажано лише з приємними людьми, розмови з іншими краще перенести на завтра – зрештою, один день нічого не вирішує.

Близнята

До професійної пропозиції, яка на перший погляд здасться дуже вигідною, необхідно поставитися з обережністю: найімовірніше, вона виявиться аналогом горезвісного сиру, який можна знайти в мишоловці.

Рак

День, коли під ударом перебувають стосунки з найближчою і коханою людиною: щоб не посваритися з нею, необхідно виявляти максимум терпіння і, що особливо важливо, такту та дипломатичності.

Лев

Будь-яке необережне – необдумане – зауваження на адресу когось з оточення може коштувати вам добрих стосунків з цією людиною, тому краще притримати свою думку.

Діва

День, незважаючи на початок робочого тижня, сприятливий для вашої улюбленої справи – наведення ладу в оселі: особливо важливо позбутися речей, якими ви давно не користуєтеся.

Терези

Критика, яка сьогодні може пролунати на вашу адресу, виявиться неприємною, але відхрещуватися від неї не варто: навпаки, взявши її до уваги, ви виправите зроблені помилки, покращивши своє життя.

Скорпіон

Не варто вступати в суперечки з керівництвом, навіть якщо ви цілком впевнені, що правда – на вашому боці: воно може затаїти на вас злість, не варто до цього доводити.

Стрілець

Вчинок когось зі знайомих може змінити ваше ставлення до нього: не варто засмучуватися з цього приводу – добре, що він розкрив себе зараз, а не пізніше – у критичний для вас момент.

Козоріг

Бажання стати на бік однієї зі сторін конфлікту, кожна з яких є членом вашої сім'ї, може призвести до того, що на вас – на превеликий жаль – образяться всі.

Водолій

Ділові переговори, навіть якщо ви запланували їх на цей день заздалегідь, краще відкласти: однаково досягти згоди вам не вдасться, а ось витратити час задарма, а заразом і посваритися з партнерами – цілком.

Риби

Велика ймовірність, зовсім того не бажаючи, образити когось із близьких вам людей, тож перш ніж щось сказати, порахуйте до десяти – можливо, ви сформулюєте свої слова інакше.