Гороскоп на 26 листопада 2023 року

Надіслав: Margarita , дата: нд, 11/26/2023 - 09:03
гороскоп

День потужної місячної енергетики, коли, як правило, успішними виявляться всі справи і лагодимитеться будь-яка робота.

Овен

Навіть якщо спочатку справи, за які ви візьметеся, будуть складатися не так, як хочеться, в жодному разі не можна сумніватися у своїх силах і здібностях: не варто готувати себе до невдачі.

Телець

День сприятливий для ухвалення важливих рішень: сьогодні вам, зваживши всі докази «за» і «проти», вдасться ухвалити єдине правильне рішення, про яке ви згодом не пошкодуєте.

Близнята

Не варто засмучуватися через заздрість, яку може відчувати до вас оточення: якщо вам випаде честь зазнати такого сильного почуття, отже, вам вдалося випередити багатьох.

Рак

Небажано відмовлятися від господарчого проєкту, над яким ви зараз працюєте, лише тому, що у ньому виникли тимчасові труднощі: можливо, саме сьогодні ви зрозумієте, як їх подолати.

Лев

Професійний проєкт, над яким ви зараз працюєте, незважаючи на вихідний день, виявиться успішним лише в тому разі, якщо ви не шкодуватимете на нього ні часу, ні сил.

Діва

Можливо, ви стоїте на порозі великого кохання – зміни в особистому житті, про які ви так давно мріяли, що вже припинили чекати, з великою ймовірністю дадуть себе знати вже сьогодні.

Терези

Час ідеально підходить для відновлення взаємин із близькими людьми – рідними та друзями, які останнім часом розладналися і тепер терміново потребують перезавантаження.

Скорпіон

На відміну від представників інших знаків вам сьогодні краще повернутися до справ, які ви з якоїсь причини не встигли завершити, старт нових проєктів варто відкласти на кілька днів.

Стрілець

Людей, які можуть виявляти недоброзичливість, а то й агресію, необхідно вивести за коло спілкування, нічого доброго із взаємин із ними однаково не вийде, а нерви можна зіпсувати всерйоз.

Козоріг

Захворювання, які можуть дати себе знати цього дня, носитимуть винятково психосоматичний характер, тому і лікувати потрібно не наслідок, а глибинну причину поганого самопочуття.

Водолій

День сприятливий для будь-яких фінансових операцій, включаючи ті, які в інші дні вважаються ризикованими – втім, нерозсудливість теж не вітається – краще ретельно все прорахувати.

Риби

Стаючи до реалізації нового – важливого – господарського проєкту, необхідно вірити у власні сили: невпевнена у собі людина навряд чи досягне хоч скільки-небудь серйозних результатів.