Ліквідація

У Кам’янському ліквідовують наслідки буревію - фото

Надіслав: slavkin1 , дата: пн, 09/04/2023 - 19:14

Як ми вже повідомляли, 1 вересня на Кам'янське обрушився буревій.
Особливо постраждав житловий масив, розташований поблизу Нової сцени міського театру (колишній Палац Горького) – вулиці 8 Березня, Сагайдачного, Чиженка, Сірка та інші.

буря 2

Кам’янське оговтується

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 07/28/2023 - 18:28

Сьогодні увечері мер Кам’янського Андрій Білоусов провів чергове засідання оперативного штабу з питань усунення наслідків негоди. 
«До ліквідації наслідків стихії залучили 76 одиниць спецтехніки («КамАЗи», автовишки, навантажувачі тощо), а також більше 250 працівників. 

Стихія в Кам’янському: повалені дерева, зупинені трамваї і зруйноване кладовище

Надіслав: slavkin1 , дата: пт, 07/28/2023 - 13:13

Після вчорашнього розгулу стихії у Кам’янському сьогодні, схоже, почалася «друга серія».
У місті знову – сильний дощ, але вже не грозовий, який швидко минає, а так званий «обложний», який триває кілька годин. Вода знову заливає дороги і трамвайні колії, особливо в центральній частині Кам’янського, так що знову складається надзвичайна ситуація. Розмило каналізаційний колодязь в районі готелю «Зоря». Про те, як міські служби з нею впораються, ми розповімо пізніше.

Освітня реформа: у Дніпрі поменшало вишів

Надіслав: slavkin1 , дата: чт, 07/13/2023 - 07:35

У Дніпрі реорганізували ще два вищих навчальних заклади. Про це повідомило видання https://dv-gazeta.info/.
Перша подібна реорганізація вишів у місті відбулася у 2021 році. Тоді Кабмін об’єднав Дніпровський університет залізничного транспорту та Національну металургійну академію. На їхній основі створили Український державний університет науки та технологій.