Дуальна форма навчання – додаткові можливості для безробітних кам’янчан

Надіслав: ilona , дата: ср, 10/25/2023 - 12:00
р

В умовах сьогодення можливість отримати якісну професійну освіту є запорукою успішного працевлаштування. Однією із форм навчання, яка дає можливість ефективно поєднати теорію з практикою, а також врахувати всі побажання від майбутнього роботодавця, є дуальна освіта.

З метою задоволення потреби роботодавця НВП «Укрпожстандарт» у кваліфікованих робітниках, за сприяння Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ, з 06 жовтня 2023 року було організовано навчання для 7 безробітних, двоє з яких є внутрішньо переміщеними особами, за дуальною формою у Дніпропетровському центрі ПТО ДСЗ за напрямом «Технологія виготовлення спецодягу».

Слухачі проходили навчання опанувавши теоретичний курс у навчальному закладі дистанційно, а виробниче навчання та виробничу практику здійснювали під керівництвом наставника безпосередньо на робочому місці, отримавши необхідні навички в цеху провідного українського виробника та постачальника спеціального захисного одягу для пожежників та рятувальників НВП «Укрпожстандарт».

Після успішного завершення повного курсу навчання усі випускники отримали документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння робітничої професії – швачка та будуть працевлаштовані на підприємстві, де проходили навчання.

Більш детальну інформацію з питань організації та проходження навчання можна отримати у Кам`янській філії Дніпропетровського ОЦЗ за адресою: вул. Медична, 6 або за телефоном: 0686840362.