УДАР

Юрій Сімонов: «Удар» на з’їзді потужно заявив свої проекти щодо відновлення економіки країни та захисту від агресії. «Удар» здатен стати головною політичною силою країни»

Опубликовано slavkin - пн, 02/07/2022 - 14:51

4 лютого відбувся XXV з'їзд політичної партії "УДАР Віталія Кличка". 
Під час з’їзду було прийнято звернення до керівництва держави про скликання Національного форуму єдності України, ініційованого Віталієм Кличком.  Цей Форум має стати платформою єднання держави. Його мета – продемонструвати і суспільству, і всьому світу консолідацію усіх здорових політичних сил навколо захисту країни. 
Під час з'їзду було прийнято звернення до міжнародної спільноти щодо захисту демократії та свободи та підтримки України у боротьбі з російською агресією. 

Наша сила в єдності: Юрій Сімонов, лідер Дніпропетровського «Удару» про День Соборності

Опубликовано slavkin - вс, 01/23/2022 - 06:29

22 січня Україна відзначила День Соборності. В цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік. Об’єднання мало велике політичне та історичне значення й дало старт утворенню Єдиної української держави. 
Та сьогодні базиси, які лягли в основу Соборності, використовують для поділу українців за мовними принципами та політичними вподобаннями. Про розказав Юрій Сімонов, керівник Дніпропетровської обласної організації ПП «Удар Віталія Кличка». 

Щоб не допустити зростання цін, Україна має активно нарощувати видобуток власного газу, – «УДАР Віталія Кличка»

Опубликовано slavkin - чт, 01/20/2022 - 14:31

Попри постійні заяви влади про необхідність забезпечення українців дешевим газом і рекордні ціни на газ в Європі видобуток природного газу в Україні падає третій рік поспіль. 
Державна компанія «Укргазвидобування» у 2021 році скоротила валовий видобуток природного газу на 3,7% (на 527,3 мільйона кубометрів) порівняно з 2020 роком – до 13,67 мільярда кубометрів. 
Водночас меморандум з урядом та українськими виробниками, який мав стримувати зростання цін на газ, не працює. 

Боротьба з коронакризою, зміцнення оборони та енергобезпеки, - «УДАР Віталія Кличка» про важливі кроки у 2022 році

Опубликовано slavkin - чт, 12/23/2021 - 09:22

Крок перший. Боротьба з коронакризою та її наслідками:
● Підтримка медперсоналу та реформа медицини 
● Підтримка бізнесу, що постраждав від корона кризи 
Другий крок. Безпека та оборона. 
● Якісне  перетворенні я армії. 
● Створення Оборонного фонду 
Третій крок. Зміцнення енергобезпеки, втримання тарифів, безперебійне постачання енергоресурсів. 
● Нарощування видобутку власного вугілля.
● Максимізація збільшення видобутку природного газу на українських родовищах. 

Віталій Кличко: Виконання урядом умов Меморандуму забезпечить тепло в оселях українців без збільшення вартості тарифів

Опубликовано slavkin - ср, 12/15/2021 - 16:13

Нагадаємо: 30 вересня був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії.
 2 грудня 2021 року Верховна Рада України ухвалила зміни до Державного бюджету на 2021 рік, (законопроекти №6298 та №6297), якими передбачене спрямування громадам 26,9 млрд грн субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах та виділення 512,3 млн грн дотації для територіальних громад, індекс податкоспроможності яких менше 0,9. 

По следам покушения в Днепре: финансы здесь ни при чем

Опубликовано slavkin - вт, 12/14/2021 - 14:26

Депутат Днепропетровского областного совета, лидер облорганизации партии «УДАР Виталия Кличко» Юрий Симонов прокомментировал информацию о том, что недавнее (8 декабря) покушение на него якобы связано с финансами.
«Я дуже вдячний правоохоронним органам, поліції, СБУ, прокуратурі за професійність та, за їх оперативну роботу по затриманню злочинця.  Але я хочу уточнити, що виключаю будь-який мотив, пов’язаний із фінансовою діяльністю , адже не маю жодних боргових зобов’язань
перед третіми особами.

Подарунки влади – скорочення фінансування, тиск та централізація, – «УДАР Віталія Кличка»

Опубликовано slavkin - пн, 12/13/2021 - 09:58

Спостерігається парадокс, що влада продовжує навантажувати місцеву владу обов’язками, але при цьому забирає чи не додає до місцевих бюджетів грошей: 
○ вже котрий рік не компенсує місцевій владі мільярдні борги за перевезення в комунальному транспорті пільгових категорій громадян; 
○ у Держбюджеті-2021 влада вдвічі скоротила (на 4,86 млрд грн) фінансування Державного фонду регіонального розвитку та скоротила освітню субвенцію місцевим бюджетам на 2,3 млрд грн; 

Президент має ветувати законопроект 5600, що атакує дрібний та середній бізнес, – «УДАР Віталія Кличка»

Опубликовано slavkin - пн, 12/06/2021 - 19:13

Цей законопроект проти того, щоб українці ставали заможнішими. Проте жодної «шкоди» не завдає олігархам, ба більше – надає їм преференції. 
Так до другого читання є положення, які збільшують тиск на українців, зокрема: 
- зберіглася норма про мінімальне податкове зобов’язання, яке платитимуть користувачі землею (особи чи компанії). Тобто незалежно від того, чи отримав фермер чи власник землі прибуток, він має заплатити державі мінімум 5% від вартості землі; 

Якби не було Майдану, ми б сьогодні були губернією Російської Федерації, - Кличко на «Діалогах про гідність» у річницю побиття студентів

Опубликовано elena - чт, 12/02/2021 - 13:42

У восьмі роковини побиття студентів «Беркутом» кілька сотень молодих людей зібрались на Майдані на «Діалоги про Гідність». Молодь прийшла послухати і обговорити причини та наслідки Революцїї Гідності, її історичне значення. Про це повідомляє сторінка заходу у Facebook.

Мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій, – «УДАР Віталія Кличка» озвучив необхідні кроки у зв’язку із загрозою наступу Росії

Опубликовано slavkin - ср, 11/24/2021 - 08:19

Вже три тижні весь світ спостерігає доволі дивну картину. Спираючись на дані космічної розвідки, США та інші партнери України на Заході попереджають про реальну можливість нового широкомасштабного наступу Росії на нашу державу.

Вище керівництво України спочатку взагалі не «бачило» ознак підготовки ворога до нового акту агресії. А тепер намагається піддати сумніву вірогідність розвитку подій за таким сценарієм.

● Більше того, тих, хто закликає до особливої пильності, звинувачують у поширенні панічних настроїв.