Профсоюз

Каменское помогло украинской ПВО

Опубликовано slavkin1 - пт, 01/27/2023 - 21:48

Об этом сообщает лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Загострення обстрілів незламних українських міст призвело до нагальної потреби зміцнення передових позицій військ протиповітряної оборони України. Термінова ситуація, що виникла напередодні, згуртувала кам’янських та міжнародних волонтерів в прагненні забезпечити українських «захисників неба» великою кількістю військової форми, тактичного приладдя, продуктів харчування…

Бат-мобиль из Каменского прибыл на фронт

Опубликовано slavkin - ср, 12/21/2022 - 17:36

Об этом сообщил лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«З нагоди свята Св. Миколая відвідав разом із Артем Сиротюк та Виталий Ровков один з бойових підрозділів протиповітряної оборони Збройних Сил України, в лавах якого знаходяться багато наших хлопців-металургів з заводу Каметсталь. Під покровом ночі ми передали нашим захисникам неба спеціальний автомобіль, про який вони дуже просили ще з літа. Хлопці одразу дали йому назву «bat-мобіль», мабуть тому, що на матовочорних дверцятах і капоті майоріла літера «В».

Приятель каменского профбосса объявлен в розыск

Опубликовано slavkin - пн, 11/28/2022 - 14:36

Национальное антикоррупционное бюро Украины (НАБУ) объявило в розыск народного депутата Верховной Рады IX созыва, лидера Независимого профсоюза горняков Украины Михаила Волынца, подозреваемого во внесении недостоверных сведений в е-декларацию за 2020 год на почти 1,79 млн грн.
“НАБУ разыскивает Волынца Михаила Яковлевича, подозреваемого в совершении уголовного правонарушения, предусмотренного ч.1 ст.366-2 Уголовного кодекса Украины”, — сообщается в Телеграм-канале НАБУ.

Каменчане помогли армии сканером

Опубликовано slavkin - чт, 11/17/2022 - 08:04

Об этом сообщил глава профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Нещодавно у Кам’янське прибув цифровий сканер, який замовили наші захисники з Кам’янського батальйону ТРО (працівники ПрАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ»), що боронять Україну на передовій Сходу країни.
На початку збору коштів не дуже вірилось в швидке вирішення питання. Але кам’янчани (Дніпропетровська область) довели, що гуртом ми як єдине ціле, що Україна та наші Збройні Сили і завдяки всім нам пришвидшують свою ходу до бажаної перемоги. 

Народний ленд-ліз для Кам'янського батальйону ТРО із Німеччини

Опубликовано slavkin - чт, 11/10/2022 - 17:15

Про це повідомляє на свій сторінці у Facebookлідер профспілки «Металургів» ПрАТ «Каметсталь» та волонтер Олег Нагорний.
«Сьогодні передав нашим бійцям з аеророзвідки Кам'янського батальйону ТРО Збройних Сил України інверторний бензиновий генератор типу EYG2400Pфірми ERAYAK. Тепер отриманий агрегат з Німеччини дозволить нашим повітряним розвідникам безперервно та безперешкодно заряджати акумуляторні батареї для українських дронів, що тримають під контролем ситуацію на передовій.

Каменчан просят помочь военным

Опубликовано slavkin - вт, 11/01/2022 - 08:41

С таким призывом к горожанам обратился лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Оголошую збір коштів на придбання цифрового сканеру Uniden BCD996P2 — 25000 каналів 25-1300 МГц, який дозволить перехоплювати ворожі розмови по радіозв’язку. Всього необхідно близько 30 тисяч гривень.
Даний пристрій замовили наші захисники з Кам’янського батальйону ТРО (працівники ДМК), що боронять Україну на передовій на Донецькому напрямку.
Для небайдужих, бажаючих допомогти, реквізити волонтерських банківських карток: 
Карта ПУМБ:

Кам’янський Центр служби крові Біофарма Плазма – для людей та ЗСУ

Опубликовано slavkin - вт, 10/25/2022 - 18:16

5 лютого 2022 року у місті Кам’янське відкрився Центр Служби Крові Біофарма Плазма. Інформація про діяльність сучасного медичного закладу та цікаві акції викликалау містянвеликий інтерес. Центр розташований на проспекті Аношкіна, 26. Раніше на цьому місці була «Центральна аптека».

Автомобиль от волонтеров Каменского

Опубликовано slavkin - ср, 10/12/2022 - 06:58

Об очередной партии помощи украинской армии рассказал лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Міжнародна група волонтерів організувала доставку чергового автомобіля для одного з підрозділів Збройних Сил України. Для того, щоб транспорт опинився на фронті, на кожному ланцюзі «руху» авто із-за кордону було подолано декілька важких «перепон». Це і пошук автомобіля, і його придбання, і отримання дозволу та перевезення через кордон, і перегін по Україні, і його підготовка та перефарбування.

В Каменское поступил дрон из Польши

Опубликовано slavkin - пт, 09/30/2022 - 16:17

Об этом сообщил лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Отримали чергову посилку з Познані. Цього разу наші міжнародні партнери fundacja Stratpoints та SUN for Ukraine організували доставку у місто Кам’янське (Дніпропетровська область) навіть дрона DJI MAVIC 3!
Разом із цим надзвичайно цінним та коштовним електронним гаджетом, який, впевнені, принесе користь українській повітряній розвідці на передовій, окремі підрозділи Збройних Сил України отримали:
- тактичну військову форму стандарту НАТО;