Профсоюз

В Каменское поступил дрон из Польши

Опубликовано slavkin - пт, 09/30/2022 - 16:17

Об этом сообщил лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Отримали чергову посилку з Познані. Цього разу наші міжнародні партнери fundacja Stratpoints та SUN for Ukraine організували доставку у місто Кам’янське (Дніпропетровська область) навіть дрона DJI MAVIC 3!
Разом із цим надзвичайно цінним та коштовним електронним гаджетом, який, впевнені, принесе користь українській повітряній розвідці на передовій, окремі підрозділи Збройних Сил України отримали:
- тактичну військову форму стандарту НАТО;

«Народный лэнд-лиз» для Каменского

Опубликовано slavkin - вт, 09/20/2022 - 09:22

О нем сообщает лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Минулого тижня кам’янський батальйон Територіальної оборони отримав чергову міжнародну допомогу, яка надійшла від трьох країн-партнерів України. Багато з наших вояків ще нещодавно працювали на металургійному підприємстві у нашому місті на Дніпрі. Зараз же вони в лавах Збройних Сил України захищають та відвойовують окуповані території на передовій (Донецький напрямок).

Каменчан просят помочь украинским военным

Опубликовано slavkin - ср, 09/14/2022 - 06:42

Сбор средств для нужд армии объявил лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Оголошую збір коштів на придбання обладнання для харчоблоку одного з добровольчих підрозділів УДА ЗСУ, а також військового обмундирування для наших хлопців з ДМК, що беруть безпосередню участь у бойових діях та забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії окупанта, а саме:
- мультиварка Tefal RK321A32 Essential Multicooker – 1 шт. (ціна до 4000 грн.);

Народный лэнд-лиз в Каменском

Опубликовано slavkin - сб, 09/10/2022 - 07:29

О новых партиях помощи украинским военным из США и Польши сообщил лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Передали чергову міжнародну допомогу для українських вояків.

Италия помогла Каменскому

Опубликовано slavkin - пт, 09/02/2022 - 18:17

Об этом сообщает лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Від відомого в світі військового волонтера Олександр Руденко (позивний МАЗЕРАТІ) отримав партію медичних засобів з Італії для наших військових. Це стало можливим завдяки Hryhorash Natalia, Dychuk Oksana, Yevgenia Baranova та Elio De Ginaro. Наші італійські друзі закупили та передали для ЗСУ необхідні їм ліки. Вся партія медикаментів буде передана бійцям українських військових підрозділів ЗСУ, які знаходяться на передовій.