Зе-команде пора собирать чемоданы, - политик из Днепра

Опубликовано slavkin - чт, 11/11/2021 - 14:34
Медвидь

Такое заявление обнародовала вчера Днепропетровская областная организация политической партии «Европейсая Солидарность». 
«Верховній Раді треба збирати валізи, а президентові розпускати цей ганебний парламент та йти на дострокові вибори. Таку категоричну позицію озвучив голова секрітаріату "Європейської Солідарності" у Дніпропетровській області Павло Медвідь.
Під час прес-конференції Павло Медвідь говорив про створення у парламенті міжфракційного депутатського об’єднання на чолі з екс-головою Верховної Ради Дмитром Разумковим. Акцентував увагу на тому, чи є це ознакою розпаду парламентської монобільшості «Слуг народу».
«Монопольної монобільшості більше не існує після того, як Разумков та ще 24 обранці створили між фракційне об’єднання, тому в «слуг» залишився 221 народний депутат. Ця Верховна Рада вже натворила таких справ, що їй дійсно вже час йти на позачергові вибори», - сказав Павло Медвідь.
Голова секретаріату ПП «Європейська Солідарність» на конкретних законопроектах та цифрах пояснив, чому цей парламент вже час розпускати. Серед згубних для українців ініціатив монобільшості виокремив законопроекти №5600 та №6062.
«До прикладу взяти таку ініціативу монобільшості, як законопроект №5600. Якщо ви володієте земельною ділянкою, то за один гектар, за цим документом, селянин буде сплачувати 1400 грн. Ініціатива про збільшення навантаження податку на купівлю-продаж нерухомості – 20%. А це вже взагалі від податківців можна чекати чого завгодно. Вони можуть прийти на підприємство, заарештувати майно, а після рішення суду з’ясовувати стосунки.
Законопроектом №6062 це та ініціатива, яка взагалі ліквідує бюджети розвитку. Ті доходити, які направлялися на розбудову шкіл, на розбудову інфраструктури територіальних громад, фактично будуть ліквідовані. Документом передбачене і право Мінфіну блокувати бюджети місцевих рад. Такого не було за часів жодного президента», - пояснив Павло Медвідь.
Також представник "Європейської Солідарності" звернув увагу на тарифи та постійні відмовки "зеленої" влади:
«Влада запевняє, що тарифи не підвищуватимуть, що вони владнали це питання і буде надаватися субвенція з державного бюджету. Ми проаналізували чотири громади Дніпропетровської області. З Новомосковської міської ради, з капітального ремонту покрівлі буде перерозподілено на погашення заборгованості по газу 1 млн грн. Наприклад, Зеленодольська міська рада. Знято майже 800 тис гривень на погашення боргу по газу, з електроенергії – 400 тисяч. П’ятихатська міська рада будівництво системи відеоспостереження скасовують і 2 млн перенаправляють на те, щоб погасити заборгованість по газу. Таким чином, проаналізувавши тільки 4 громади, бачимо, що майже на 17 млн грн вони стають біднішими. Діюча Верховна Рада вже вичерпала свій "кредит довіри". Президент України повинен розпустити цей ганебний парламент", - підкреслив Павло Медвідь», - говорится в сообщении ДнепрЕС.