«Продовольственный конвейер Каменского» для украинской армии

Опубликовано slavkin - чт, 08/04/2022 - 19:17
Нагорный

Об очередной посылке на фронт сообщает лидер профсоюза Металлургов Каметстали, волонтер Олег Нагорный.
«Купу гостинців та солодощів цього тижня отримав від «кулінарної армії» Кам’янського (Дніпропетровська область) та особисто передав їх у різні бойові підрозділи ЗСУ, що боронять Україну від московських загарбників на передовій. 
До лав небайдужих мешканців міста, які у режимі «24/7» «штампують» свою неперевершену стратегічну продукцію, входять невтомні «Освітяни Кам'янського» – майстрині 1-го ліцею (СЗШ №36, Олена Набієва), які виготовили 600 солодких пиріжків з повидлом та яблуками, Галина Гирниченко, Поліна Гирниченко, Наталія Гирниченко, Инна Бормотина та Наташа Шилко – рулети з маком, кекси, солодкий пиріг, тістечка, зефір, варення, огірки мариновані, а Ірина Василівна та Оля Жежела – печиво різноманітної форми! 
На додаток до такого собі кулінарного адреналіну «Освітяни Кам'янського» виготовили власноруч різноманітні обереги та патріотичні малюнки.
Наші вояки дуже задоволені та безмежно вдячні за таку щиру турботу. Як і раніше, продовольчий конвеєр працює далі…», - пишет Нагорный в соцсетях.