Экс-начальник Каменской полиции о «мажорном» профбоссе: черт и лицемер. Видео

Опубликовано slavkin - вс, 11/20/2022 - 10:43
волынец

Бывший руководитель Каменского райуправления полиции Сергей Лукашов прокомментировал скандал вокруг народного депутата от «Батькивщины», главы Независимого профсоюза горняков Украины Михаила Волынца.
Несколько дней назад Волынцу вручили подозрение, сообщили «Схемы». 
«Пам'ятаєте ми розповідали вам про народного депутата від фракції "Батьківщина" Михайла Волинця, який не задекларував елітний позашляховик, оформлений на сина нардепа?
"Схеми" тижнями фіксували, як нардеп після закінчення роботи в парламенті сідав в автівку Toyota Highlander вартістю 50 тисяч доларів, про яку не звітував в декларації.
Після виходу розслідування у квітні 2021 року в НАБУ зареєстрували кримінальне провадження, а тепер детективи разом із прокурорами САП повідомили Волинцю про підозру у недостовірному декларуванні на суму близько 1,8 млн грн.
Максимальна санкція за цією частиною статті передбачає обмеження волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», - говорится в сообщении.
Сергей Лукашов отмечает, что Волынец – лицемер в мажорном прикиде.

«Ще один чорт. Я його дуже добре пам‘ятаю, коли він приїжджав до м. Кривий Ріг в 2020 році, коли там відбувалися страйки гірників.
Я, працюючи там на той час керівником поліції, декілька разів з ним спілкувався. Ще тоді було ясно, що Волинець-це лицемір ще той. 
Один його мажорний прикід викликав здивування, що цей «профспілковий лідер» тут робить», - написал Лукашов.
Кстати, Волынец считается человеком донецкого олигарха Рината Ахметова в Верховной Раде, его даже называют «рупором Рината Леонидовича».

боссы

А еще – Волынец очень дружит с профбоссом «Металлистов» Каметстали Николаем Колючим, их не раз видели вместе на различных публичных мероприятиях, да и сам Колючий частенько хвастается дружбой с Волынцом.
И еще о декларациях. Несколько лет назад лидер профсоюза «Металлургов» тогда еще ДМК Олег Нагорный предложил Николаю Колючему вместе публично огласить свои декларации о доходах и имуществе, чтобы рабочие точно знали, как живут и сколько зарабатывают их профсоюзные руководители. Увы, Николай Семенович отмолчался. Не иначе, как берет пример со своего друга Волынца.
Материалы о расследовании вокруг Волынца читайте здесь:
https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-deputat-volynec-pozashlyahov…
Видео смотрите здесь:
https://www.youtube.com/watch?v=m87AHtWDUIU&t=159s