Днепропетровщина: несколько «прилетов» и оптимизм власти

Опубликовано slavkin - пн, 05/23/2022 - 21:47
война

Глава облсовета Николай Лукашук сообщает об обстрелах территории области и уверен, что Россия вот-вот дрогнет и проиграет.
«Вісімдесят дев‘ятий день спротиву.
Напевно, сьогодні Дніпропетровщина пережила найбільше повітряних тривог протягом одного дня за останні три місяці. 
Сьогодні маємо одразу декілька «прильотів». Перша ракета по Павлограду. Ще три атаки – у Синельниківському районі. Дані щодо постраждалих і масштаби руйнувань з‘ясовуються.
Також вдень під ворожі обстріли потрапив Криворізький район, села Ганнівка та Мала Костромка. Там без постраждалих.
Наразі російських окупаційних військ на території Дніпропетровщини немає і не буде. Наші захисники тримають ворога на дальніх підступах, не залишаючи противнику шансів увійти в область. 
Президент США Джо Байден нещодавно сказав, що зробив все можливе для постачання зброї в Україну. І вона обов’язково працюватиме там, де має працювати для Перемоги України. Українські захисники справжні герої. А скоро завдяки підтримці партнерів наші воїни стануть ще потужнішіми та ще сильнішими, а їхні успіхи – масштабнішими.
Закінчу цей допис на позитивній ноті. Вчора голова російської переговорної групи Володимир Мединський поскаржився на те, що Україна призупинила переговори. Мовляв, рф готова працювати й далі, але українська сторона з власної ініціативи заморозила цей процес. 
Про що свідчить ця заява? Завдяки мужності українських військових, завдяки ленд-лізу і сучасній зброї наші ЗСУ відтісняють ворога в зоні бойових дій. Озброєння від союзників робить свою справу і робить цю справу болючою для противника. росія нервує та вже хоче завершувати війну. Але це можливе лише тоді, коли Україна звільнить всі свої території. 
Читайте між рядків. В політиці це саме так і працює. рф вже розуміє, що програє. Вірте в Збройні сили України, вірте в Президента. 
Україні – слава і свобода.
Окупантам – смерть», - пишет Лукашук в соцсетях.
Кстати, пока мы готовили этот материал к публикации, в Каменском снова объявили воздушную тревогу.