В БФ «Карітас Кам’янське» відбувається Марафон добрих справ 

Опубликовано svetlana - чт, 06/04/2020 - 13:20
детки

У Благодійному фонді «Карітас Кам’янське» діє Центр для дітей та сімей. В центрі робота направлена на соціально-психологічну допомогу сім’ям та дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це відбувається за допомогою творчих та кулінарних майстер-класів, театральної студії «Простір» та цікавого дозвілля в Карітасі, де кожен може знайти нових друзів та відкрити в собі нові таланти. Також є заняття з вивчення прав дитини, які відбуваються в ігровій формі та у вигляді квестів. В центрі панує дружня та тепла атмосфера. Також діє молодіжна спільнота - «Волонтери Карітасу», де молодь може спробувати себе в різних професіях та переконатись, що кожен талант є цінним і незамінним, а творити добро разом легко та цікаво.

З 19 травня по 1 червня по всій Україні відбувається низка цікавих заходів в рамках Марафону добрих справ «Діти мають право на щастя!».

Цього року у зв’язку із пандемією COVID-19 та карантинними обмеженнями, мережа дитячих та молодіжних Центрів Карітасу України проводить святкування онлайн. Тому свято відбудеться за будь-яких умов. Марафон проходить у 13 центрах по всій Україні. Минулого року свято охопило близько 130 дітей в Кам'янському.

В цьому році, щоб долучитися до марафону добрих справ, БФ "Карітас Кам'янське" запросив взяти участь у наступних активностях: Благодійна лотерея  "Щастя", конкурс дитячих малюнків на тему "Дитина має право на щастя" та Благодійна Ярмарка онлайн.

Благодійна лотерея мала на меті збір коштів на підтримку Центру для дітей та сімей в Кам'янському. Для цього учасники вносили пожертву та отримували лотерейний квиток. Розіграш призів відбувся 1 червня в прямому ефірі. До участі запрошували всіх охочих.

У рамках Марафону добрих справ у БФ "Карітас Кам'янське" пройшов конкурс малюнка "Дитина має право на щастя".  "Дитина має право на щастя" - це і гасло цьогорічного Дня захисту дітей і привід замислитись: що саме є щастям? Кожен учасник конкурсу щиро відповів на це питання та втілив своє бачення у гарному малюнку. Різні, абсолютно неповторні  та просто дивовижно гарні малюнки були представлені на суд глядачів.  Кількість глядацьких вподобань визначила переможчців конкурсу, а також всі учасники конкурсу отримали подарунки до свята.  А хіба подарунки - не цінна складова щастя?

Для кожної дитини щастя може бути різним! А яке воно для наших дітей, ви можете переглянути на сторінці ФБ "Карітас Кам'янське" за посиланням:   https://www.facebook.com/561665560653436/posts/1708009586019022/.  

Також з 25 травня по 10 червня всі бажаючі можуть відвідати нашу благодійну ярмарку-онлайн, на якій можна придбати вироби, зроблені волонтерами, працівниками та дітьми БФ "Карітас Кам'янське"! Тут ви можете придбати дерев'яні дощечки з Петриківським розписом, обручі та бантики для волосся, малюнки дітей, вази та інше. Прийняти участь в ярмарці ви можете за посиланням    https://www.facebook.com/561665560653436/posts/1705028656317115/.

Всі виручені кошти з ярмарки підуть на підтримку Центру для дітей та сімей, а саме: на продукти харчування та матеріали для занять. 

В рамках Марафону добрих справ ми проводимо акцію "1 гривня для щастя дитини", в якій залучаємо підприємців міста до благодійної діяльності. Ця акція буде проходити на протязі червня. 

Молодіжна група "Волонтери Карітасу " охоче доєдналась до активності "Молодь в дії " в рамках Марафону добрих справ. Найактивніші учасники групи знімали відео-розповіді про власний досвід волонтерства. Ділились враженнями від співпраці з "Карітас Кам'янське" та закликали "творити добро разом", тобто долучатись до благодійності. Такі відео дуже дієві, адже найкращий мотиватор - позитивний досвід інших людей.  Також мета відеороликів - розповсюдження інформації про "Карітас" в нашому місті. 

Діти театрального гуртка "Простір" БФ"Карітас Кам'янське" також міркували, з чого складається щастя. В результаті кожен маленький митець підготував і зняв на відео свій етюд про щастя - маленьку розповідь про те, що дарує радість саме зараз. З маленьких розповідей ми створили фільм "Що таке щастя?" . Впевнені, що він нагадає глядачам про власне дитинство – час, коли моменти щастя особливо незабутні!

Центр для дітей та сімей проводить набір дітей на заняття в гуртках. За інформацією звертатися за телефоном: 098 387 81 24.