Кам’янські волонтери доставили на фронт ліки, військове спорядження та продукти для населення

Опубликовано slavkin - пт, 08/12/2022 - 10:45
фрк

В четвер, 11 серпня волонтери «ФОНДУ РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО» разом з ГО «Всесвітня допомога Україні» відвідали Донецьку область, а також місця дислокації українських військовихна Дніпропетровщині. Про це  повідомляє прес-служба ФРК.
У Першотравенську (Дніпропетровська область) волонтери зустрілись з одним із підрозділів розвідки. Бійцям передали тактичні навушники. Вже на Донеччині завітали до мінометників. Бійці отримали три генератори та продукти харчування для підрозділу.
«На Сході гаряче. Намагаючись просунутись та захопити регіон, окупанти знищують все на своєму шляху. Підступно обстрілюють і Дніпропетровську область – лише за останні дві доби маємо 16 загиблих мирних громадян. Наші військові не лише стримують ворога, але й завдають йому нищівних ударів. Тому ми, як волонтерський корпус, робимо все можливе для їх підтримки», - розповів керівник ГО «ФОНД РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО» Максим Чехута. 
Через інтенсивні бойові дії постійного поповнення резервів потребують як військові і цивільні медзаклади, так і самі бійці. Адже персональна аптечка – це перша допомога та знеболення у випадку поранення в бою. В Донецьку область волонтери також доставили медикаменти. Їх передали до військових госпіталів у Краматорську і Дружківці. Ще частину медичного вантажу доправили в одну з військових частин у Слов’янську та безпосередньо військовим у Дмитрівку. Бійцям, що дислокуються у Слов’янську, один із громадських закладів Кам’янського додатково передав свіжу випічку власного виробництва.  
«Велика вдячність всім небайдужим, хто долучається та підтримує роботу нашого фонду. Це і організації, і небайдужі громадяни, які майже щодня приносять продукти та гігієнічні засоби для переселенців та військових. Окремо хочу подякувати за системну підтримку міському голові Андрію Білоусову, парті «Бджола» та депутату міськради Олександру Лукашову. Лише об’єднавшись переможемо», - підкреслив Максим Чехута. 
Не забули і про цивільне населення. Через бойові дії забезпечувати продуктами харчування мешканців прифронтових сіл та селищ стає все важче. Тому в населених пунктах Слов’янськ та Карпівка волонтери роздали понад 300 кг продуктів харчування.
Довідково. «ФОНД РОЗВИТКУ КАМ'ЯНСЬКОГО» надає допомогу та підтримує військовослужбовців, бійців територіальної оборони, переселенців  та родини, що через війну опинились у складних життєвих умовах. 
Існує постійна потреба у продуктах харчування тривалого зберігання та засобах гігієни.  Небайдужі мешканці м. Кам’янське можуть поповнити гуманітарний резерв Фонду за адресою: пр. Шевченка, 14. 
Допомогу приймають з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00.
Також діяльність «Фонду розвитку Кам’янського» можна підтримати фінансово (UAH, USD, EUR):

UA653223130000026008000050770
ЄДРПОУ 43107823

Громадська організація "ФОНД РОЗВИТКУ КАМ'ЯНСЬКОГО"

Призначення платежу: добровільний внесок.