Юні кам’янчанки – переможниці чемпіонату України з естетичної групової гімнастики

Надіслав: bugaev , дата: ср, 09/23/2020 - 14:18
гимнастика

18-20 вересня у Вінниці відбувся чемпіонат України з естетичної групової гімнастики серед юніорів та Відкритий чемпіонат ВФСТ «Україна». Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

У складі збірної команди області участь в змаганнях взяли вихованки відділення естетичної групової гімнастики Дитячо-юнацької спортивної школи №4.

У скарбничці Дніпропетровської області 1 золото (команда «Delicestars», віковa категорія 8-10 років), срібло (команда «Delicejunior», категорія 14-16 років) та бронза (команда «Deliceshine», категорія 12-14 років).

Також у Відкритому чемпіонаті ВФСТ «Україна» команда «Delice» стала срібним призером та посіла 3 місце у короткій програмі. У змаганнях в короткій програмі 2 місце виборола команда «Delicestars», а 3 місце - команда «DeliceFleur».
Вітаємо всіх гімнасток і бажаємо подальших перемог!