Вітаю із Днем медичного працівника!

Щороку, в третю неділю червня, в Україні відзначається День медичного працівника. В цей літній день вважаю за необхідне вшанувати та привітати людей, чия доброта, гуманність, самопожертва та високий професіоналізм зцілюють наші тіла та душі.
В будь-якому суспільстві у всі часи професія лікаря лишатиметься однією з важливих, необхідних, благородних і шанованих.
Здоров`я людини – споконвічна цінність, що найдорожче за всі скарби світу та всілякі надбання! Завдяки турботі та професійній майстерності медиків у людини з`являється віра та надія на одужання. Саме медики своєю щоденною, невтомною працею стоять на охороні нашого здоров`я, рятуючи саме найдорожче – життя людини!
Медицина в нашій країні переживає нелегкий час, але серця медиків наповнені добротою,милосердям та вірою в краще, дозволяють долати труднощі заради благородної справи допомоги людям.
Від всієї душі бажаю вам здоров’я, душевних та фізичних сил і натхнення у вашій нелегкій роботі, професійних здобутків та успіхів, мирного неба і щастя, благополуччя та добра вашим родинам!
Голова Кам`янської міської організації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама