"Сухой закон" в Каменском отменять не будут

Сразу 2 петиции с просьбой отменить запрет на продажу алкоголя в ночное время в Каменском набрали необходимое количество подписей. И сегодня на них был дан официальный ответ, подписанный заместителем городского головы Олегом Мороховым.

"Ваша електронна петиція до Кам’янської міської ради, з питання відміни рішення Дніпродзержинської міської ради від 17.06.2016 №223-08/VІІ «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час», розглянута особисто Кам’янським міським головою та опрацьована департаментом муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради (далі – департамент).
Повідомляємо, що зазначене у зверненні рішення Дніпродзержинської міської ради було підготовлено з метою запобігання зростанню алкогольної залежності серед населення, особливо молоді, зниження рівня злочинності, а також забезпечення громадського порядку та благоустрою у місті у нічний час. Крім того, до органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів надходять численні звернення мешканців міста щодо порушення тиші і громадського порядку біля житлових будинків, поблизу яких у об’єктах торгівлі здійснюється роздрібний продаж алкогольної продукції, у тому числі
в нічний час.
Діючи в інтересах територіальної громади міста Дніпродзержинськ міською радою було прийнято рішення від 17.06.2016 №223–08/VІІ
«Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час у м. Дніпродзержинськ», яким заборонено роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, (окрім безалкогольного) на території міста Дніпродзержинськ у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства у період з 21-00 години до 08-00 години щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні. У закладах ресторанного господарства не заборонено продаж алкогольних напоїв, у зв’язку з тим, що їх реалізація передбачається виключно для споживання алкогольних напоїв у приміщеннях цих закладів.
Керівників об’єктів ресторанного господарства попереджено про недопущення продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на виніс.
Крім того, рішення міської ради від 17.06.2016 №223–08/VІІ «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час у м. Дніпродзержинськ» є лише частиною комплексу заходів щодо впорядкування роздрібного продажу алкогольної продукції на території міста, запобіганню зростання алкогольної залежності серед населення, особливо молоді, зниження рівня злочинності,
а також забезпечення громадського порядку та благоустрою у місті у нічний час", - говорится в ответе.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама