Президент Володимир Зеленський підтримає зусилля Олександра Трухіна з розвитку округу №40

Голова держави надасть підтримку майбутньому депутату від партії Слуга народу у розвитку територій округу №40. Про цеОлександрТрухін, кандидат в депутати в окрузі №40, повідомив після зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським.

Вже зараз команда Олександра Трухіна збирає проблематику округу та розробляє план першочергових дій з розвитку територій.

“Пріоритети - відновлення доріг, модернізація інфраструктури, зайнятість для людей, якісна питна вода, доступність медичної допомоги, - зазначає Олександр Трухін. - Ці питання - найважливіші для людей в окрузі №40 і мають вирішуватися першочергово”.

Проблеми округу №40, які потребують оперативного реагування влади, Олександр Трухін визначає з допомогою мешканців округу. Люди можуть звернутися в офіси Зе!Команди в містах та районних центрах округу №40, або повідомити на«гарячулінію»Олександра Трухіна про проблеми в їхнаселенних пунктах.

Олександр Трухін зазначає, що після виборів в усіх містах та районах округу №40 будуть працювати його довірені представники, до яких зможуть звертатися мешканці.

Після систематизації ключових проблем буде створено план дій з розвитку округу, який буде представлений голові держави.

“Одразу після виборів, не гаючи часу, разом з місцевою владою, з мешканцями розпочнемо роботу з відновлення територій округу, - зазначив Олександр Трухін. - Впевнений, завдяки підтримці Президента Володимира Зеленського та партії Слуга народу зможемо покращити життя людей”.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама